KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17388542

nr 1738 8542

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Signerad, trädgård. Akvarell, bildmått: 47x35 cm, yttermått inklusive ram: 66x52 cm. Signerad

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 10 november 2025
kl 19:44:19

9/11 15:34:35 1      Vinnande bud

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson